Контейнер с кука
CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE

Година на производство
2025
Състояние
Употребяван
Местоположение
San Pietro in Gu' (PD) Италия
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
more Images
 CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
 CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
 CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
 CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
 CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
 CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
 CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
 CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
 CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
 CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE

Основни данни

Обозначение:
Контейнер с кука
Модел:
CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Година на производство:
2025
Състояние:
употребяван

Цена и локация

Местоположение на продавача:
Via G. Marconi, 35/A, 35010 San Pietro in Gu' (PD), Италия Италия
Позвънете

Технически детайли

Цвят:
сиво-черен
Тегло без товар:
2 кг
Тип гориво:
бензин
Тип на предаване:
механичен

Детайли за офертата

ID на обявата:
A186-00-376
Референтен номер:
23533184
Актуализация:
последно на 30.06.2026

Описание

ЗАГЛАВИЕ: НОВ ДЕМОНТИРУЕМ КОНТЕЙНЕР СЪС СПЕЦИАЛЕН ПЛОСКИ ПЛАТФОРМА, С ДВЕ СТРАНИ НА КРАТКА СТРАНА В TR5 И ЗАДЕН БОРД ОТ РИФЕЛОВАНО ЖЕЛЯЗО С ТРОЙНО ОТВАРЯНЕ — КНИЖНО, НАГОРЕ И НАДОЛУ ЗА ТОВАРЕНЕ НА БАГЕРИ ИЛИ ВЕРИЖНИ МАШИНИ, С ХОМОLOGАЦИЯ ЗА 20 ТОНА НАТОВАРВАНЕ. ПРЕДНИ ИНСТРУМЕНТАЛНИ КУТИИ ЗА ВСЯКА СТРАНА С РАЗМЕРИ 0,30 x 0,60 x 1,40 М И ДОЛНИ ПРЕДНИ ДЖОБОВЕ 2 ПО 17 СМ В ДВЕТЕ СТРАНИ.

РЕФ: 25-N-06

ТИП: платформа със странични бордове TR5
НОВ: да
КАПАК: не
ОТВАРЯНЕ: заден борд — троен/сгъваем/отваряем нагоре и надолу от рифеловано желязо; странични бордове 2+2

ГАБАРИТНИ РАЗМЕРИ

ОБЩА ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: 6,50 м
ВЪТРЕШНА/ВЪНШНА ШИРИНА: 2,48 м / 2,55 м
ПРЕДЕН БОРД: 1,50 м + 0,10 м рога
Ppedev Dyq Eepfx Ab Teu
ЗАДЕН БОРД: 0,80 м рифеловано желязо
СТРАНИЧЕН БОРД: 0,60 м TR5 подсилен

ОБЕМ: 9 м³

ДЪНО: рифеловано
СТЕНИ: TR5
ЦВЯТ: червен

Всички цени са без ДДС. За актуална оферта и условия се свържете с търговския отдел.

За повече информация:
Лорис: 3484773001

URL:
#glispecialistidelloscarrabile

SCARRABILI AURORA
специализирана търговия и изкупуване на индустриални и търговски превозни средства, главно в областта на отпадъците.

Специализация: камиони, ремаркета и демонтируеми надстройки. Над 50 камиона и над 150 контейнера, със и без подемна рампа — на склад за бърза доставка.

S.E.&O
Aurora препоръчва проверка на данните по обявата с търговския екип поради големия брой оферти и детайли.

Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.

Доставчик

Регистриран от: 2021

252 Обяви онлайн

Позвънете

Изпрати запитване

земяus 
Германия
Австрия
Швейцария
Съединени американски щати
Обединеното кралство
Франция
Белгия
Испания
Мексико
Италия
Нидерландия
Полша
Руска федерация
Беларус (Република Беларус)
Украйна
Естония
Турция
Нова Зеландия
Ирландия
Чешка република
Дания
Финландия
Швеция
Норвегия
Люксембург
Гърция
Литва
Латвия
Исландия
Португалия
Бразилия
Венецуела
Аржентина
Унгария
Словакия
Румъния
Молдова
Словения
Сърбия
Черна гора
Албания
Хърватия
България
Северна Македония
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Мароко
Индия
Индонезия
Южна Корея
Япония
Тайланд
Малайзия
Виетнам
Китай, Народна република
Тайван
Иран
Бангладеш
Заявката не можа да бъде изпратена. Моля, опитайте отново по-късно.

Телефон & Факс

+39 049 7... обяви
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
more images
San Pietro in Gu' (PD)
1 146 km
Контейнер с кука
CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Позвънете
Малка обява
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Кука за зареждане MAN TGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
more images
Австрия Mariasdorf
890 km
Кука за зареждане
MANTGS 33.520 6X4 BL / PALFINGER PK18002EHC
Позвънете
Малка обява
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
more images
San Pietro in Gu' (PD)
1 146 km
Контейнер с кука
CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Позвънете
Малка обява
Контейнер с кука  CONTAINER NUOVO SCARRABILE A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER NUOVO SCARRABILE A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER NUOVO SCARRABILE A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER NUOVO SCARRABILE A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER NUOVO SCARRABILE A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER NUOVO SCARRABILE A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER NUOVO SCARRABILE A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER NUOVO SCARRABILE A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER NUOVO SCARRABILE A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER NUOVO SCARRABILE A PIANALE CON SPONDE
more images
San Pietro in Gu' (PD)
1 146 km
Контейнер с кука
CONTAINER NUOVO SCARRABILE A PIANALE CON SPONDE
Позвънете
Малка обява
Вакуумен цистерна камион MAN TGS 26.440 /6x2 / Wiedemann SUPER 1000 Recycler
Вакуумен цистерна камион MAN TGS 26.440 /6x2 / Wiedemann SUPER 1000 Recycler
Вакуумен цистерна камион MAN TGS 26.440 /6x2 / Wiedemann SUPER 1000 Recycler
Вакуумен цистерна камион MAN TGS 26.440 /6x2 / Wiedemann SUPER 1000 Recycler
Вакуумен цистерна камион MAN TGS 26.440 /6x2 / Wiedemann SUPER 1000 Recycler
Вакуумен цистерна камион MAN TGS 26.440 /6x2 / Wiedemann SUPER 1000 Recycler
Вакуумен цистерна камион MAN TGS 26.440 /6x2 / Wiedemann SUPER 1000 Recycler
Вакуумен цистерна камион MAN TGS 26.440 /6x2 / Wiedemann SUPER 1000 Recycler
Вакуумен цистерна камион MAN TGS 26.440 /6x2 / Wiedemann SUPER 1000 Recycler
Вакуумен цистерна камион MAN TGS 26.440 /6x2 / Wiedemann SUPER 1000 Recycler
Вакуумен цистерна камион MAN TGS 26.440 /6x2 / Wiedemann SUPER 1000 Recycler
Вакуумен цистерна камион MAN TGS 26.440 /6x2 / Wiedemann SUPER 1000 Recycler
more images
Coesfeld
1 713 km
Вакуумен цистерна камион
MANTGS 26.440 /6x2 / Wiedemann SUPER 1000 Recycler
Позвънете
Малка обява
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE SENZA SPONDE
more images
San Pietro in Gu' (PD)
1 146 km
Контейнер с кука
CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE SENZA SPONDE
Позвънете
Малка обява
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE SENZA SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE SENZA SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE SENZA SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE SENZA SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE SENZA SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE SENZA SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE SENZA SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE SENZA SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE SENZA SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE SENZA SPONDE
more images
San Pietro in Gu' (PD)
1 146 km
Контейнер с кука
CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE SENZA SPONDE
Позвънете
Малка обява
Автокран  CASSA SCARRABILE BOB ITALEV
Автокран  CASSA SCARRABILE BOB ITALEV
Автокран  CASSA SCARRABILE BOB ITALEV
more images
Италия Modugno
745 km
Автокран
CASSA SCARRABILE BOB ITALEV
Позвънете
Малка обява
Контейнер с кука  CONTAINER A PIANALE NUOVO SCARRABILE SENZA SPONDE
more images
San Pietro in Gu' (PD)
1 146 km
Контейнер с кука
CONTAINER A PIANALE NUOVO SCARRABILE SENZA SPONDE
Позвънете
Малка обява
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
more images
San Pietro in Gu' (PD)
1 146 km
Контейнер с кука
CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Позвънете
Малка обява
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Кран, монтиран на камион MERCEDES-BENZ ACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
more images
Hooglede-gits
1 923 km
Кран, монтиран на камион
MERCEDES-BENZACTROS"2536L"-6X2/4-KRAN/FUNK/5X HYDR!!/PRITSCHE
Позвънете
Малка обява
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
more images
San Pietro in Gu' (PD)
1 146 km
Контейнер с кука
CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON SPONDE
Позвънете
Малка обява
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
more images
San Pietro in Gu' (PD)
1 146 km
Контейнер с кука
CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE CON GRU
Позвънете
Малка обява
самосвал Iveco T-Way 540 con Vasca Comes
самосвал Iveco T-Way 540 con Vasca Comes
самосвал Iveco T-Way 540 con Vasca Comes
самосвал Iveco T-Way 540 con Vasca Comes
самосвал Iveco T-Way 540 con Vasca Comes
самосвал Iveco T-Way 540 con Vasca Comes
самосвал Iveco T-Way 540 con Vasca Comes
самосвал Iveco T-Way 540 con Vasca Comes
самосвал Iveco T-Way 540 con Vasca Comes
самосвал Iveco T-Way 540 con Vasca Comes
самосвал Iveco T-Way 540 con Vasca Comes
самосвал Iveco T-Way 540 con Vasca Comes
more images
Италия Caivano
947 km
самосвал
IvecoT-Way 540 con Vasca Comes
Позвънете
Малка обява
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Контейнер с кука  CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
more images
San Pietro in Gu' (PD)
1 146 km
Контейнер с кука
CONTAINER SCARRABILE NUOVO A PIANALE
Позвънете